Masz pytanie? Zadzwoń do nas! Nasza infolinia czynna pon-pt od 9.00 do 16.00 732 45 15 45
  /  Dlaczego meble biurowe w kolorach białym, popielatym i grafitowym?
wzornik kolorow

Dlaczego w Wiśniewski Office można kupić niemal wyłącznie meble w kolorach białym, popielatym i grafitowym?

Przede wszystkim te trzy dekory są bardzo funkcjonalne i uniwersalne. Można dopasować je do bardzo różnych przestrzeni oraz istniejących mebli. Odpowiednio dobrane będą zawsze bardzo eleganckie.

biuro z eleganckim biurkiem, metalowymi regałami i wysokimi oknami

Drugą kwestią jest odwzorowanie barw przez różne monitory. Kupując przez Internet zdajemy się na ilustracje i ewentualnie nazwy. Może się jednak łatwo okazać, że dekor drewniany oglądany na monitorze wygląda w rzeczywistości nieco inaczej niż sobie go wyobrażaliśmy i jego ton nie pasuje do obecnych mebli, podłogi czy drzwi. Nie sposób uniknąć takiej pomyłki.

blondynka pracuje przy komputerze

Ponadto badania psychologiczne wykazują, że barwy zimne znacznie lepiej sprawdzają się w pracy, sprzyjają koncentracji na zadaniu, optymalizując warunki pracy. Barwy ciepłe lepiej sprawdzają się w pomieszczeniach takich jak sypialnie, kuchnie, jadalnie.

spotkanie pracowników przy projekcie

Ostatnią czynnikiem, który może skłonić do wyboru jednego z dekorów uniwersalnych jest ich bardzo wysoka odporność na ścieranie. Kolor drewniany, w szczególności ciemny będzie podatny na zużycie.

Projekty w Poznaniu i Wielkopolsce

Dla projektów w Poznaniu i Wielkopolsce oferujemy 42 dekory drewniane i uniwersalne.
Razem z odpowiednią konsultacją techniczno-projektową.

różne kolory płyt meblowych