Strona główna  /  Jak zaplanować biuro   /  Dobry design przynosi realne korzyści czyli o tym jak projektuje meble firma Interstuhl

Dobry design przynosi realne korzyści czyli o tym jak projektuje meble firma Interstuhl

Niektórzy uważają, że o designie nie powinno się mówić. Dobre wzornictwo mówi samo za siebie. Będziemy więc pisać krótko, aby nie nudzić.

Wszystkie produkty Interstuhl charakteryzują się zaskakującą estetyką, której można doświadczyć wszystkimi zmysłami. Ich design ma też bardzo praktyczną stronę. Dobry projekt jest zawsze definiowany przez funkcję produktu. Projekt pomaga zrozumieć krzesło, gdy spojrzysz na nie po raz pierwszy. Nikt nie musi tłumaczyć, do czego to służy. Jest to szczególnie ważne, jeśli chodzi o ergonomiczne funkcje krzeseł. Można ich właściwie używać tylko wtedy, gdy są zrozumiałe i łatwe w użyciu. Jaki jest pożytek z nawet największej różnorodności opcji regulacji, jeśli trudno zrozumieć, jak prawidłowo z nich korzystać? A jak ergonomiczne może być źle wyregulowane krzesło biurowe? W tym miejscu projekt staje się prawdziwie ergonomiczną cechą jakości.

 

Dobrze zaprojektowane krzesła biurowe dodają wartości miejscu pracy. Nic tak nie łączy ludzi z miejscem pracy, jak krzesło, na którym siedzą. Wysokiej jakości wzornictwo staje się w ten sposób również wyrazem uznania, jakim pracodawca obdarza swoich pracowników. To tworzy identyfikację i motywację – i promuje produktywność.

Jest rzeczą oczywistą, że dobry projekt musi zawsze oferować różnorodność. Nikt nie chce być zaszufladkowany. Dlatego większość naszych krzeseł biurowych zaprojektowano w sposób modułowy. Dzięki temu można ustawić własne akcenty i zawsze uzyskać doskonały wygląd. Oferujemy Państwu ogromny wybór materiałów i kolorów. Dzięki niemu możesz łatwo zamienić standardowe krzesło w Twoje własne krzesło.

 

 

Ponieważ jesteśmy bardzo świadomi ogromnego znaczenia wzornictwa, w Interstuhl ściśle współpracujemy z wieloma znanymi projektantami. Każdy wnosi własne przekonania i własne rozumienie estetyki do rozwoju krzesła. Z naszego działu badań i rozwoju pochodzi wiedza techniczna oparta na prawie 60 latach inżynierii. W ten sposób pomysł projektowy rodzi krzesła, które mają różne charaktery, ale zawsze są prawdziwymi krzesłami Interstuhl.

Daj się zainspirować!