Strona główna  /  Akustyka biura   /  Nowa salka konferencyjna bez remontu w biurze? Użyj budki akustycznej.

Nowa salka konferencyjna bez remontu w biurze? Użyj budki akustycznej.

Przyszedł czas, kiedy potrzebujesz zorganizować nowe miejsce do spotkań w biurze, ale nie chcesz lub nie możesz robić remontu? Za pomocą budki akustycznej, która zapewni komfortowe warunki do przeprowadzenia spotkania, możesz stworzyć nową salkę konferencyjną.

Budki akustyczne do biura

Budki akustyczne są idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz stworzyć salkę konferencyjną bez burzenia lub dobudowywania ścian w przestrzeni biurowej. Są one dostępne w różnych rozmiarach (S, M, L, XL), dzięki czemu można je łatwo dopasować do każdego wnętrza. Budki akustyczne zapewniają maksymalną izolację akustyczną, co zapewni Ci przestrzeń do prowadzenia nawet najbardziej poufnych rozmów czy spotkań.

Meble konferencyjne

Ważnym elementem salki konferencyjnej są meble. Wybierz meble, które będą wygodne i funkcjonalne. Wiśniewski Office oferuje całą gamę mebli konferencyjnych: stoły i krzesła do spotkań, szafy i kontenerki, a to wszystko do wyboru w różnych dekorach. Warto wybrać meble z jednej linii, aby wnętrze było eleganckie i spójne.

Akcesoria konferencyjne

Kolejnym ważnym elementem salki konferencyjnej są dostępne akcesoria. Ważne jest, aby wybrać produkty, które zapewnią wygodę i komfort użytkowania. Przede wszystkim, wybrane meble powinny posiadać pojemniki i szuflady, które ułatwią przechowywanie dokumentów i zapasów. Dodatkowo zwróć uwagę na dostępne akcesoria do prezentacji, takie jak projektory, tablice interaktywne i głośniki. 

W naszych budkach akustycznych znajdują się też gniazdka do prądu, regulowane oświetlenie i system wentylacji.

Oświetlenie w budkach akustycznych

W pomieszczeniu konferencyjnym istotne jest też odpowiednie oświetlenie. To miejsce, w którym czasami przyjdzie nam spędzić dużo czasu, dlatego oświetlenie powinno tworzyć przyjazne i komfortowe środowisko. Budki akustyczne Acustic od Wiśniewski Office posiadają ciepłe oświetlenie LED, które można regulować w zależności od potrzeb. 

 

Wentylacja w budkach akustycznych

Z tego samego powodu istotny jest ciągły i dobry przepływ powietrza. Wlot świeżego powietrza i wylot zużytego gwarantują wydajną wentylację. Intensywność można ustawić pokrętłem. Maksymalny stopień zależy od wielkości pomieszczenia.

 

Wiśniewski Office oferuje profesjonalny montaż budki akustycznej na terenie całej Polski w cenie produktu. Wybierz kolor — my przygotujemy rysunek do kontroli!