Masz pytanie? Zadzwoń do nas! Nasza infolinia czynna pon-pt od 9.00 do 16.00 732 45 15 45
  /  Regały i szafy zamknięte

Regały i szafy zamknięte

pani pracuje przy laptopie

Przed zakupem zastanów się, które dokumenty, segregatory i urządzenia chcesz przechowywać w jakiej formie.

Szafy zamknięte (z drzwiami) będą chronić dokumenty i nośniki danych przed kurzem i wilgocią. Zamykana szafa aktowa zapewnia również bezpieczeństwo danych i zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi. Przede wszystkim jednak pozwala zachować wizualny porządek biura kryjąc wszystko za drzwiami. Jeśli więc do biura przychodzą klienci pomyśl o szafie z drzwiami.

Z kolei otwarta przestrzeń do przechowywania (regały) pozwala na szybki dostęp do dokumentów przez pracowników.

Przed złożeniem zamówienia należy sprawdzić, czy ilość dokumentów, które mamy i będziemy mieli do przechowania odpowiada rozmiarom i pojemnościom szafek. W naszym sklepie można segregować produkty pod kątem ich szerokości oraz co charakterystyczne dla szaf biurowych, pod względem wysokości segregatorowej.

Małe urządzenia i pomoce biurowe, które nie są używane przez cały czas, są denerwujące na biurku. Nie pozwól, aby w biurze panował bałagan, i przechowuj wszystko bezpiecznie i schludnie. Pomogą Ci w tym nasze praktyczne i nowoczesne szafy biurowe i kontenerki. Przy dobrym planowaniu zapewnisz sobie i pracownikom wydajną pracę.

zestaw szaf biurowych1

Różni producenci przyjmują różny standard wysokość segregatorów oraz używają płyt wiórowych  różnych grubości. Dlatego przy zakupie pamiętaj, że nowa szafa prawie na pewno będzie różnić się wysokością od tej którą już masz mimo tej samej ilości przestrzeni segregatorowych.