Strona główna  /  Jak zaplanować biuro   /  Biuro w 2023 roku

Biuro w 2023 roku

Chociaż naukowcy przewidują, że COVID-19 zostanie z nami na dłużej, jeśli nie na zawsze, można chyba pokusić się o stwierdzenie, że czas pandemii i lockdowny są już za nami.

W związku z tym coraz więcej firm zaprasza swoich pracowników do biur przynajmniej na kilka dni w tygodniu.

 

Może nie wszyscy pracownicy są z tego zadowoleni, faktem jednak jest, że nie każdy model biznesowy dobrze funkcjonował w trybie 100% online. W końcu przynajmniej, jak na razie, rozmowa na zoomie nie jest w stanie zastąpić kontaktu face to face, a zdalnie trudniej zbudować prawdziwe, mocne relacje.

 

Inną kwestią jest fakt, że miejsce, budynek, biuro, w którym znajduje się nasza firma, jest naszą wizytówką. Większość organizacji, nawet jeżeli gwarantuje swoim pracownikom dowolność w wyborze miejsca wykonywania obowiązków służbowych, i tak takie biuro posiada.

 

Należy więc zadbać, by to, jak nasze biuro wygląda, dobrze świadczyło o nas jako o firmie. Na pewno na prestiż instytucji duży wpływ ma lokalizacja — otoczenie będzie inaczej odbierać firmę, która swoją siedzibę ma na terenach podmiejskich w starych magazynach, a inaczej, kiedy firma znajduje się w modnym biurowcu w centrum miasta.

 

Często jednak nie mamy wpływu na to, gdzie obecnie znajduje się biuro naszej firm. Możemy mieć jednak wpływ na to, jak nasze biuro wygląda wewnątrz. Warto dobrać styl biura tak, żeby oddawało, czym zajmujemy się jako firma. Jeżeli urządzamy lokal dla agencji kreatywnej, możemy zaryzykować nowoczesne ozdoby i jasne kolory — np. żółty, który pobudza kreatywność. Jeśli natomiast prowadzisz firmę konsultingową, warto postawić na sprawdzone rozwiązania i stonowane kolory.

 

Nie mniej ważnym elementem wyposażenia biura są meble. Krzesła, biurka, stoły konferencyjne, szafy — te sprzęty będą towarzyszyć nam i naszym pracownikom przez dużą część dnia. Meble biurowe powinny być nie tylko eleganckie, ale przede wszystkim wysokiej jakości. Dzięki temu raz zakupione starczą nam na długie lata.

 

Dzięki bliskiej współpracy z firmami produkcyjnymi w ofercie Wiśniewski Office znajdują się tylko najlepsze jakościowo meble z trwałych i gatunkowych komponentów, które sprawią, że Twoje biuro nabierze profesjonalnego charakteru. 

 

Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami, a my z chęcią pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie do Twojego biura!