Strona główna  /  Jak zaplanować biuro   /  Czy można zamontować ten sam zamek w szafie, kontenerku biurowym i szafie z drzwiami przesuwnymi?

Czy można zamontować ten sam zamek w szafie, kontenerku biurowym i szafie z drzwiami przesuwnymi?

Bardzo często klienci pytają czy można założyć ten sam zamek w różnych typach mebli. W Wiśniewski Office mamy na to sposób. Zarówno kontener pod biurko, jak i szafy zamykane są wyposażone w tę samą profesjonalną serię zamków firmy Häffele. Są one różnej wielkości, zależnie od typu mebla, ale mają tę samą wkładkę zamkową. Oznacza to że kluczyk również jest taki sam.

Każda wkładka zamkowa ma swój numery. Jeśli na prośbę klienta wszystkie meble mają zamki o tym samym numerze wtedy można każdy mebel otworzyć tym samym kluczem.

Klucz typu Master otwiera każdy zamek mebli Wiśniewski Office PROFI i SMARTBOX. Jest na przeznaczony dla managerów oraz administracji biurowej.

Klucz serwisowy pozwala wymienić wkładkę zamkową na inną. Ma to kapitalne znacznie w przypadku organizacji pracy różnych działów firmy. Można również dobrać kluczyki w sytuacji zmiany stanowiska lub odejścia z firmy.

Wymiana wkładki zamka jest bardzo prosta i zajmuje kilka chwil. Jest to możliwe w:
– kontenerze do biurka
– szafce biurowej przesuwnej
– regale zamykanym