Strona główna  /  Jak zaplanować biuro   /  Fotele konferencyjne
salka konferencyjna na biało

Fotele konferencyjne

Zastosowanie i wygląd

Fotele konferencyjne jak sama nazwa wskazuje najczęściej stosujemy w różnego rodzaju salach do spotkań z klientami czy gośćmi. Oprócz funkcji wygodnego siedzenia powinny pełnić też rolę swego rodzaju wizytówki firmy. Razem ze stołem konferencyjnym są meblami, które zobaczą i zapamiętają klienci czy partnerzy. Dlatego dobry fotel konferencyjny posiada dwie podstawowe cechy: atrakcyjny design dopasowany do pomieszczenia oraz wysoki poziom komfortu pozwalający na wygodne przeprowadzanie spotkań i szkoleń.

Higiena pracy i wygoda

Dobrze jest fotele są wykonane z możliwie naturalnych, “oddychających” materiałów oraz dodatkowo wyposażone w siatkę. Wygodę poprawiają podłokietniki, które w stylowy sposób wkomponowane są w całą bryłę. Cała konstrukcja jest solidna i stabilna – możliwe jest ich duże obciążenie. Dodatkowo oferujemy możliwość personalizacji foteli przez dobór odpowiedniego koloru obicia oraz rodzaju materiału. Zapraszamy do naszego showroomu, gdzie prezentujemy wszystkie wzorniki. Dodatkowym ułatwieniem jest niski ciężar krzeseł, pozwalających na ich łatwe przenoszenie czy przestawianie.

sala konferencyjna z ciekawymi dekoracjami

Zestawy i współpraca z nami

W naszej ofercie posiadamy zestawy idealnie dopasowane do dużych sal konferencyjnych oraz mniejszych pomieszczeń do spotkań. Dodatkowo umożliwiamy zamawianie pojedynczych sztuk, co jest przydatne w przypadku rozbudowy sali konferencyjnej czy wymiany uszkodzonej sztuki. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, chętnie pomożemy w wyborze optymalnego modelu oraz kolorystyki do Państwa biura.