Strona główna  /  Akustyka biura   /  Zabudowa akustyczna biurka
miejsce pracy w skupieniu

Zabudowa akustyczna biurka

Przyzwyczajenie do wygody

W czasach home office wielu pracowników przyzwyczaiło się do pracy z wygodnych i komfortowych miejsc. W domowym zaciszu nie byliśmy narażeni na zewnętrzne bodźce dźwiękowe, które bardzo często rozpraszają i uniemożliwiają wydajną pracę. Obecnie, po przerwie spowodowanej pandemią, pracownicy wracają do biur i duża ich część odczuwa dyskomfort, szczególnie kiedy pracują w przestrzeni typu open space.

Rozwiązania w biurze – jak w domu

Nasza propozycja, z którą dzisiaj przychodzimy to przygotowanie biura pod standardy bardziej “domowe” dzięki zabudową akustycznym. Każde biurko może być oddzielone od reszty, gdzie pracownicy będą mogli poczuć nieco więcej prywatności. W naszej ofercie znajdą Państwo ścianki wolnostojące i przegrody akustyczne dedykowane dla biurek. Pozwala to na wydzielenie odpowiednich stref dla pracowników. Ścianki idealnie sprawdzą się przypadku większych przestrzeni typu open space, gdzie każdy pracownik posiada swoje stanowisko. Zastosowanie ścianek umożliwia wyciszenie przestrzeni każdego stanowiska, dźwięki są odpowiednio tłumione. Dodatkowo podnosi to komfort wideo konferencji, które w czasach pandemii zyskał na dużej konferencji – do mikrofonu nie dobiegają dźwięki z biura, a głos rozmówcy jest wyraźny, bez pogłosu czy echa.

Jakie to daje efekty?

Po pierwsze obniżenie głośności biura. Wielu pracowników dzięki temu może się lepiej skupić i pracować w dużo spokojniejszych warunkach nawet przy wielu osobach w jednym pomieszczeniu. Nasze rozwiązania sprawdzą się zarówno w dużych przestrzeniach biurowych jak i małych biurach. Moduły można swobodnie ze sobą łączyć i rozbudowywać. Jeśli nadal nie rozwiązaliście problemu hałasu w biurze zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy w doborze optymalnego rozwiązania dla Waszych potrzeb. Stawiaj na wydajność pracy i podnieść komfort Twojego biura.