Strona główna  /  Jak zaplanować biuro   /  Stół konferencyjny: Stół konferencyjny do niewielkiej salki konferencyjnej.
sala konferencyjna z ciemnym stołem

Stół konferencyjny: Stół konferencyjny do niewielkiej salki konferencyjnej.

Stół konferencyjny do niewielkiej salki konferencyjnej.

W przypadku posiadania małej przestrzeni biurowej firmy mają duży problem z zagospodarowaniem miejsca do spotkań wewnętrznych lub z klientami. Dlatego w naszej ofercie mamy małe stoły konferencyjne dopasowane do niewielkich przestrzeni. Co ważne ich projekt oraz jakość wykonania jest na tym samym poziomie co w przypadku regularnych stołów konferencyjnych.
Dlatego nasza Sala do spotkań będzie wyglądać stylowo i profesjonalnie. Blat o grubości 18 mm, uniesiony ponad stelażem nadaje lekkości przy jednoczesnej solidności. Stoły można wybrać w wielu kolorach podstaw oraz blatów. Zapraszamy do naszego showroomu w celu sprawdzenia możliwości jakie oferujemy. Pamiętaj, że nasza sala konferencyjna to nasza wizytówka gdzie spotykamy się z klientami. Dlatego warto zadbać o odpowiedni wygląd oraz wygodę. W naszej ofercie znajdują się również krzesła konferencyjne idealnie komponujące się z opisywanymi stołami.

szary stół a obok stoją krzesła

Czasy pandemii, problem z utrzymaniem dystansu społecznego

Obecnie żyjemy w czasach pandemii Covid-19. Jest to ciężki okres dla całego świata, w tym dla firm, które muszą dalej funkcjonować przy jednoczesnym dbaniu o zdrowie pracowników oraz dostosowaniu się do przepisów sanitarnych. Nasze małe stoły konferencyjne mają głębokość 100 cm lub 120 cm (długość do wyboru 180 do 320 cm), co pozwala na zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego.

sala konferencyjna z przeszkleniem

Wysoka jakość wykonania

Nasze produkty cechuje wysoka jakość materiałów i wykonania. Meble pochodzą od polskich producentów. Cena jaką oferujemy jest bardzo mocno konkurencyjna z powodu braku pośredników. Jedynym pośrednikiem pomiędzy klientem, a producentami jesteśmy my. Ściśle z nimi współpracujemy i dlatego możemy zaoferować naszym klientom bardzo konkurencyjne ceny. Posiadamy szeroką gamę mebli biurowych. Oprócz stołów konferencyjnych kupią Państwo u nas biurka tradycyjne oraz z regulowaną elektrycznie wysokością, krzesła konferencyjne oraz biurowe, kontenerki pod biurko, ścianki akustyczne, regały na segregatory, szafy zamykane na dokumenty. Razem to bardzo szeroka gama wysokojakościowych produktów z Polski.