Strona główna  /  Jak zaplanować biuro   /  Lada recepcyjna do biura
hol w firmie usługowej

Lada recepcyjna do biura

Lada recepcyjna jest najważniejszym meblem w naszym biurze. Warto jednak zatroszczyć się nie tylko o to, by była efektowna wizualnie, ale też wygodna dla użytkownika. Nowoczesne lady recepcyjne są niezwykle wytrzymałe i solidne. Ich modułowa konstrukcja sprawia, że montaż jest niezwykle prosty, a meble dopasujesz z łatwością do każdego typu pomieszczenia. 

Wygląd lady recepcyjnej

Lada recepcyjna powinna być naszą wizytówką – to pierwszy mebel, który widzi klient podczas wizyty w biurze. Jej design powinien zatem korespondować z wizerunkiem firmy – inna lada recepcyjna będzie odpowiednia do salonu kosmetycznego, a inna do biura consultingowego. Lady od Wiśniewski Office są eleganckie, o klasycznym kształcie. Możesz jednak zagrać kolorem, zdecydować się na listwy dekoracyjne, srebrny cokół lub oświetlenie LED, co nada meblowi bardziej finezyjnego charakteru.  

Wymiary lady recepcyjnej

Może się wydawać, że najważniejszą cechą lady recepcyjnej jest jej wygląd. Musimy jednak pamiętać, że równie ważny, a może i ważniejszy jest komfort pracującego za ladą pracownika. Lady recepcyjne typu AS-Line z nadstawką posiadają wygodne, obszerne biurka o wysokości 75 cm i głębokości co najmniej 67 cm, dzięki czemu lada będzie też wygodnym stanowiskiem pracy dla osób niepełnosprawnych, oraz przepusty kablowe, dzięki którym łatwiej zorganizować przestrzeń i zachować porządek. 

Lada recepcyjna premium

Z oczywistych powodów każdemu kupującemu zależy, aby zamawiana przez niego lada recepcyjna była nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale też solidna i wytrzymała. W tym wypadku niezwykle ważny jest typ płyty, z której została wykonana. W Wiśniewski Office używamy płyt firmy Egger. To płyty meblowe premium

– powierzchnia płyty nie rysuje się, jest odporna na działanie światła słonecznego, wytrzymała i wygodna w czyszczeniu. Każdy element lady recepcyjnej od Wiśniewski Office jest zabezpieczony obrzeżem z tworzywa sztucznego o grubości 2 mm, przez co trudno o nawet przypadkowe uszkodzenie mebla. Masz gwarancję, że zakupiona u nas lada recepcyjna będzie wyglądać jak nowa przez długie lata.

Montaż lady recepcyjnej

Lady As-Line to meble modułowe – możesz zamówić pojedynczą ladę, albo tworzyć małe i duże zestawy. Ich montaż jest dziecinnie prosty. Wielu producentów wysyła do klienta już zmontowane lady. Ma to swoje plusy, jednak wniesienie często nawet 100 kilogramowej paczki może okazać się nie lada kłopotem. Dlatego właśnie nasze produkty dostarczamy w częściach, a ich złożenie nie sprawi Ci kłopotów. W pełni pokrywamy też koszty dostawy. Dysponujemy własnym transportem do kilku miast w Polsce. W przypadku innego miejsca docelowego Twoje zamówienie zostanie dostarczone do kuriera. 

 

Lady recepcyjne od Wiśniewski Office możesz zamówić tutaj. Niestandardowe kolory lub układy znajdziesz tutaj.  

 

sekretarka pracuje za ladą recepcyjną