Strona główna  /  Jak zaplanować biuro   /  Lada recepcyjna do gabinetu lekarskiego lub fizjoterapeutycznego

Lada recepcyjna do gabinetu lekarskiego lub fizjoterapeutycznego

Gabinety medyczne to miejsca, które powinny wzbudzać zaufanie pacjentów, wyróżniać się czystością i prostotą. Dlatego tak ważnym elementem wyposażenia jest lada recepcyjna. To tu pacjent ma pierwszy kontakt z naszą usługą, ten element wyposażenia widzi jako pierwszy i to właśnie lada recepcyjna jest wizytówką naszej firmy. Lady od Wiśniewski Office są nie tylko estetyczne, ale też wytrzymałe i proste w konserwacji.

Kolor lady recepcyjnej

Kolorem najchętniej stosowanym podczas projektowania gabinetów medycznych jest kolor biały. Biel kojarzy się pozytywnie – to kolor przywołujący na myśl czystość i bezpieczeństwo. Jednocześnie od lat jest utożsamiany z medycyną. Dostępna w Wiśniewski Office biel ma matowy odcień i nie odbija światła ani promieni słonecznych, dzięki czemu jest zdrowa dla oczu i gwarantuje komfort pacjentom oraz pracownikom. 

Łatwe czyszczenie

W placówkach medycznych bardzo ważne jest zachowanie czystości nie tylko w gabinetach, ale też częściach wspólnych, takich jak recepcja czy poczekalnia. Lady od Wiśniewski Office wyprodukowane są z jednolitej płyty premium bez wrębków, dzięki czemu bakterie i wirusy nie osadzają się w trudno dostępnych miejscach, a lady można łatwo i szybko umyć. 

Dbałość o detale

Nasze lady recepcyjne to nie tylko wysoka jakość i łatwość montażu. Zapewniamy perfekcyjną estetykę, która wynika z dbałości o detale w naszych meblach. W przypadku lad recepcyjnych jest to tzw. doskonałe obrzeże, czyli klejenie boku płyty białym klejem, aby tworzył spójną całość. Tego typu wykończenie gwarantuje też dużą wytrzymałość mebli i pozwala zachować ich piękny wygląd na dłużej. 

Moduły lad recepcyjnych

Wiemy, że każdy z naszych klientów ma inne potrzeby. Placówki medyczne mogą mieć inne profile, oferować różnorakie usługi i posiadać zupełnie inne procesy administracyjne. Dlatego oferujemy wiele rodzajów modułów lad recepcyjnych. Jeśli pacjent ma tylko przekazać dokumenty, dobrym wyborem będzie ergonomiczna, wysoka lada. Jeśli natomiast istnieje konieczność wypełnienia dokumentacji, najlepszym wyborem będzie niska lada z miejscem na krzesło lub fotel. Dzięki różnorodnym właściwościom możesz wybrać ten mebel, który najlepiej pasuje do profilu Twojej działalności lub w prosty sposób dobrać kilka różnych, które stworzą estetyczną całość.